LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vendi më i çuditshëm ku ke bërë seks/ Edi i “Përputhen” përgjigjet troç

30 Tetor 2021, 14:02, Lifestyle CNA
Vendi më i çuditshëm ku ke bërë seks/ Edi i

Një nga djemtë më të komentuar nga sezoni i tretë i emisionit ?Përputhen? ka qenë Eduardi. Djali Kosovar i rritur në Zvicër, ra direkt në sy për tipin e tij shumë të shkathët dhe deklaratat që bënte herë pas here.

Ai ka dhënë një intervistë të shkurtër për “Prive” ku ka folur shumë hapur në lidhje me disa gjëra private.

Një nga pyetjet ishte se cili ka qënë vendi më i çuditshëm ku ai ka bërë seksi. Shumë shkurt Edi është përgjigjur ?në aeroplan, po?në aeroplan?

Kujtojmë se së fundmi ai është përjshtuar nga emisioni së bashku me Adën për shkak se thyen rregullat e emisionit dhe u takuan jashtë programit. Pas përjashtimit ai dalë live në Instagram, nga ku u shfaq pa bluzë dhe surprizoi ndjekësit sepse në sfond u dëgjua dhe zëri i Adës. Ende nuk dihet nëse dyshja janë bashkë apo jo./CNA.al

Lajmet e fundit nga