LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Motra e Granitit sërish pjesë e diskutimeve/ Sqaron statusin ku etiketoi Fifin si ‘psikopate’

30 Tetor 2021, 14:19, Lifestyle CNA
Motra e Granitit sërish pjesë e diskutimeve/ Sqaron statusin ku

Motra e Granitit që prej hyrjes së të vëllait në emisionin ?Big Brother? është shfaqur shpesh herë më deklarata ?bombë”. Si fillim ajo tha se Fifi është e mirëpritur si kunata e saj dhe më von e ka cilësuar si ?manjake dhe ?psikopate? si edhe i tha granitit se ka shpëtuar prej saj. Ka ka mjaftuar që edhe ajo të ?mbytej? në komente.

Për të sqaruar këto, Genta Cana, ka dhënë një intervistë për ?Prive?.

Si fillim ajo foli për thashethemin që ka qarkulluar se një nga 3 vajzat që kanë hyrë në ?Big Brother? ka qenë e dashura e Granitit.

?Unë nuk kam informacion. Veç të të gënjej. Kështu që po tërhiqem prej kësaj pyetjeje?, tha moderatorja.

Ndërsa për Fifin tha se ?deklaratat? e bujshme, nuk ishin aspak të vërteta, e ajo nuk e kishte quajtur ?maniake? e ?psikopate? dhe ajo as nuk i mendon ato gjëra për atë./CNA.al

Lajmet e fundit nga