LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Habit Einxhel/ “Më pëlqen të kem fëmijë por jo partner”

30 Tetor 2021, 15:26, Lifestyle CNA
Habit Einxhel/ “Më pëlqen të kem fëmijë por jo

Einxhel njihet për tipin e saj shumë të shkathët dhe lozonjare. Ajo shpesh herë bën deklarat të bujshme njësoj si kjo e fundit?

Ajo është shprehur se në të ardhmen do të dëshironte të kishte fëmijë. Madje kjo është në planet e saj. Deri këtu është në rregull.

Por ajo ka deklaruar njëkohësisht se nuk dëshiron të ket partner dhe se kjo absolutisht nuk do e pengonte të bënte realitet dëshirën e saj.

?Nuk e kam domosdoshmëri një partner, por kjo nuk dua të më pengojë nëse një moment do dua të bëhem nënë, dhe do bëhem?,- tha Einxhel.

Gjithsesi më tej ajo pranoi se fëmijët kanë të drejtë të rriten me të dy prindërit pranë dhe në harmoni./CNA.al

Lajmet e fundit nga