LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO- Bebe Rexha martohet me bilionerin amerikan

30 Tetor 2021, 17:36, Lifestyle CNA
FOTO- Bebe Rexha martohet me bilionerin amerikan

Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha ka erdhur me një ide shumë gjeniale për Holloween.

Ajo ka inskenuar momentin e martesës së Anna Nicole Smith me bilionerin e njohur amerikan J. Hoëard Marshall II.

Bebe duket e veshur me fustanin e bardhe  identik si të Anna Nicole dhe personazhi që është maskuar si bilioneri amerikan gjithashtu duket identik si ai.

Fotot dhe ideja e Bebes për këtë Halloween është konsideruar si gjeniale nga ana e komentuesëve të cilet nuk nguruan ta përgëzonin këngëtaren shqiptare./CNA.al

Lajmet e fundit nga