LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Jam njeri emocional”/ Fation Kuqari tregon arsyen pse refuzoi ftesën e “Big Brother”

30 Tetor 2021, 16:49, Lifestyle CNA
“Jam njeri emocional”/ Fation Kuqari tregon arsyen pse refuzoi

Ditën e sotme Fation Kuqari, ish konkurenti i sezonit të dytë të ?Big Brother? ka qenë pjesë e emisionit ?Goca dhe Gra?. Ndër të tjera ai ka komentuar edhe emisionin e ?Big Brother VIP?.

Ai ka treguar se ka marë një ftesë për të qenë pjesë e shtëpisë më të madhe në Shqipëri, 3 muaj para se të niste, po e kishte refuzuar.

?Mora ftesë 3 muaj para se të niste. Por duke njohur veten vendosa që të refuzoj. Je në shtëpi e bashkëjeton me ndonjë shok, e ka intriga. E kuptoj shumë mirë se pse ka shpërthyer Fifi ashtu. Dashur pa dashur gabon dhe kur nuk do. E mirëkuptoj atë. Ajo është shpirt i lirë, e tani është e mbyllur. Unë jam tip që nuk rri dot në një vend. Jam shumë emocional, edhe pse dukem shumë i fortë?, tha Fationi.

Ndër të tjera ai tregoi se cili konkuret i ?Big Brother? ka më shumë mundësi të fitojë.

?Besoj se do fitojë Donaldi, nuk e njoh personalisht, por mendoj se ai do të fitojë. Iliri mund të jetë shumë i mirë, por ne lidhemi shumë me personazhet. E shoh këtë edhe te vetja. Donaldi është i dashur nga të rinjtë, është i momentit?, është shprehur Fatjoni./CNA.al

Lajmet e fundit nga