LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO- Nuk njihet/ Rudina Magjistari bën ndryshimin drastik në pamje

30 Tetor 2021, 18:05, Lifestyle CNA
FOTO- Nuk njihet/ Rudina Magjistari bën ndryshimin drastik në pamje

Rudina Magjistari është një nga moderatoret më të pëlqyera të publikut shqiptar. Prej vitesh tashmë ajo është pjesë e ekranit dhe moderon emisionin  e pasdites.

Gjatë emisionit të sotëm Rudina ka treguar se ka bërë një ndryshim drastik në pamjen e saj. Jemi mësuar që moderatoren ta shohim bionde por këtë herë, me rastin e Halloween ajo është shndërruar në brune.

Por vetëm për sot sepse floket janë paruke dhe Rudina sërish do të kthehet në look-un e saj të dikurshëm.

Megjithëse duhet ta pranojmë se edhe kjo pamje e re, i përshtatet shumë mirë moderatores./CNA.al

Lajmet e fundit nga