LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Mahnitëse/ Pamja e Bora Zemanit sot në “Pëputhen Prime” do ju lerë pa fjalë

30 Tetor 2021, 18:56, Lifestyle CNA
Mahnitëse/ Pamja e Bora Zemanit sot në “Pëputhen

Bora Zemani në çdo dalje të saj televizive kujdeset që të jetë e kuruar deri në detaj.

Ajo është një nga vajzat më të bukura të ekranit shqiptar dhe shkëlqen në çdo dalje të sajën.

Për sot në “Përputhen Prime” ajo ka zgjedhur të veshë një fustan në ngjyrë vjollcë që e tregon shumë elegante. Më një makeup shumë profesional, pamja e Borës do ju lerë pa fjalë.

Ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga