LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nuk do ta njihni/ Kejvina Kthella publikon fotot nga fëmijëria, konfuzon ndjekësit

31 Tetor 2021, 07:33, Lifestyle CNA
Nuk do ta njihni/ Kejvina Kthella publikon fotot nga fëmijëria,

Kejvina Kthella është një nga modelet më seksi shqiptare.

Ajo është shumë e përfolur për jetën e saj private dhe fotot provokuese që publikon në rrjetet sociale.

Së fundi modelja ka publikuar disa foto nga fëmijëria, ku duket shumë ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim. Madje me ironi ajo shkruan se ?nuk jam unë?./CNA.al

Lajmet e fundit nga