LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Degradon sherri në “Big Brother Vip”/ Iliri konfliktohet sërish me Donaldin

30 Tetor 2021, 20:18, Lifestyle CNA
Degradon sherri në “Big Brother Vip”/ Iliri konfliktohet

Debatet mes Ilirit dhe Donaldit brenda shtëpisë së ?Big Brother Vip? sa vjen dhe bëhen akoma më serioze.

Kujtojmë se brenda shtëpisë janë krijuar dy grupë dhe kjo ka degraduar akoma më shumë konfliktet brenda shtëpisë.

Ditën e sotme një tjetër konflik ka ndodhur mes dy konkurentëvcë. Ilirit i është kërkuar që tju mësojë një koreografi banorëve të shtëpisë.

Në një moment Iliri i ka kërkuar Donaldit që mos fliste gjatë kohës kur ai mësonte banorët.

Kaq ka mjaftuar që ky konflikt të degradojë në ofendime dhe tone të larta.

Madje në një moment shihen Semi dhe Kledi që mbajnë donaldin në menyrë që të mos ketë konfrontim fizik./CNA.al

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga