LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“I pafytyrë, i pacipë”/ Tensione mes Antonias dhe Melikut në “Pëputhen Prime”: Nuk të shoh dot me sy

30 Tetor 2021, 19:55, Lifestyle CNA
“I pafytyrë, i pacipë”/ Tensione mes Antonias dhe Melikut

Nisur që nga debati i para disa ditëve, edhe përballja e sotme mes Melikut dhe Antonias në ?Përputhen Prime? ka qenë i mbushur me tensione. Meliku akuzoi Antonian se për shkak të saj ka marë kërcënime nga persona të panjohur. Antonia nga ana tjetër është e bindur se ai i ka sajuar të gjitha këto sepse është mërzitur nga refuzimi i saj.

Antonia: ?Kam pasur respekt për ty dhe të kam dhënë kohë. Të tregohesh kaq i pafytyrë nuk quhet burrni. Nuk të shikoj për më tëpër dhe nuk do të shoh më shumë. Ku qëndron problem i refuzimit, ku? Jam sqaruar. Madje të kam pyetur nëse është surpriza e jotja apo e imponuar. Unë nuk kam psur kurrë pëlqim për ty. Të zgjodha vetëm për respekt. Tani nuk kam as respekt për dikë si grada jote.?

Melik: ?Më kanë kërcënuar për ty, ti ke kokra e mashtrueses?.

Antonia: ?Për mua je i pafytyrë, nuk di as të të shoh i pacipë.?/.CNA.al

 

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

Lajmet e fundit nga