LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Nuk jeni ju bosat këtu”/ Ana Lleshi ”shpërthen” ndaj vajzave të “Përputhen”: Pse i kërkoni dhurata djemve

30 Tetor 2021, 19:42, Lifestyle CNA
“Nuk jeni ju bosat këtu”/ Ana Lleshi

E ftuar si opinioniste mbrëmjen e sotme është ish konkurentja e ?Përputhen? Ana Lleshi. Gjatë një komenti ajo ka ?shpërthyer? kundër vajzave duke ju thënë se duhet të jenë më në këmbë në tokë dhe nuk kanë pse të kërkojnë gjatë gjithë kohës djemve të bëjnë gjëra për to.

“Dua të them për vajzat se duhet të zbresin pak më me këmbë në tokë. Gjithë kohën thonë se djemtë duhet të bëjnë për to. Vajza mos ju kërkoni dhuratat djemve. Ju nuk jeni vërtet bosat këtu. Vajza duhet ta dini, për sa kohe djemtë vijnë dhe rrinë në këtë karrige i bie që po ju dhurojnë gjënë më të shtrenjtë, kohën. Vlerësojeni “, është shprehur Ana./CNA.al

Lajmet e fundit nga