LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Përkeqësohet gjëndja shëndetësore e Arjolës/ Kërkohet ndihmë mjekësore ne "Big Brother Vip"

30 Tetor 2021, 20:53, Lifestyle CNA
Përkeqësohet gjëndja shëndetësore e Arjolës/

Aktorja Arjola Demiri së fundmi nuk është ndjerë mirë.

Kjo u vu re që në momentin kur ajo kërkoi nga dyshja që të ulin tonet e zërit pasi që nuk ndihej mirë, por që ata nuk e dëgjuan dhe si rezultat gjendja e saj u përkeqësua.

Në një moment Arjola u largua nga pjesa tjetër e banorëve në gjendje jo të mirë, e që u desh të ndërhynin mjekët për të kontrolluar gjendjen e saj.

Kujtojmë se kjo nuk është hera e parë që kërkohen ndihma mjekësore brenda shtëpisë.

Edhe javën e shkuar pas natës së spektaklit gjendja shëndetësore e këngëtares Fifi u përkeqësua dhe u desh ndëhyrja e mjekve./CNA.al

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga