LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Sa kam unë shalën ti ke..”/ Jurgeni ‘thumba’ Mikelës pas shuplakës që i dha

31 Tetor 2021, 08:32, Lifestyle CNA
“Sa kam unë shalën ti ke..”/ Jurgeni ‘thumba’

Ish-konkurreni i ?Përputhen?, Jurgeni i cili u përjashtua nga programi pas sherrit me Mikelën, ka hedhur sërish ?thumba? ndaj kësaj të fundit.

Duke iu përgjigjur deklaratave të Anës, e cila ishte e ftuar si opinioniste në Përputhen Prime, ku kritikoi vajzat për sjelljen e tyre ndaj djemve, duket se Jurgeni ka gjetur rastin të ?shfry? ndaj Mikelës.

Duke iu referuar Mikelës e cila ka studiuar gazetari, Jurgeni shkruan se kjo e fundit din vetëm të ulërasë dhe fyej të tjerët./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga