LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Sheila flet pas eliminimit/ Nxjerr dy emrat pretendent që do të fitojnë Big Brother Vip

31 Tetor 2021, 12:37, Lifestyle CNA
Sheila flet pas eliminimit/ Nxjerr dy emrat pretendent që do të

Pas daljes nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, ?Big Brother Vip?, Sheila Haxhirja, ka folur për herë të parë për marrëdhëniet me banorët e tjerë.

Në një intervistë për ?Fan Club? është shprehur se të vetmit persona që i kanë qëndruar afër kur të tjerët i kthyen kurrizin kanë qenë Arjola dhe Iliri.

Për Sheilën dy pretendetët kryesorë që do të fitojnë Big Brother Vip janë Iliri dhe Donaldi.

?Kur dola jashtë ka gjëra që më kanë prekur por jo se kam pasur besim të verbër se kam pasur dyshime pa fund. Ilirin kam pasur qasje me të, sepse kur kam qenë keq emocionalisht dhe vetëm, i vetmi që ma kanë qëndruar afër ka qenë Arjola dhe Iliri, unë jam mirënjohëse që më ka qëndruar afër këtu të gjithë më kthyen kurrizin. Monika më ka zhgënjyer pak më shumë. Dy pretendentët për fitore shoh Ilirin dhe Donaldin, zgjodha Ilirin se kisha më shumë qasje, Donaldi e shoh si një djalë plot talent?, tha Sheila./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga