LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zaimina dhe Tayna festojnë Halloween-in/ Si u maskuan dy këngëtaret?

31 Tetor 2021, 17:57, Lifestyle CNA
Zaimina dhe Tayna festojnë Halloween-in/ Si u maskuan dy

Halloween është një festë traditë e amerikanëve, e cila ndonëse pa asnjë kontekst historik apo kulturor, filloi të praktikohej edhe në vendin tonë. Prej disa vitesh tashmë, ditët e fundit të tetorit gjithandej shohim njerëz të maskuar dhe zbukurime të frikshme.

Ashtu sin ë botë edhe personazhet e famshëm shqiptarë mundohen të festojnë këtë traditë amerikane.

Dy prej këngëtareve shqiptare, Zaimina Vasjari dhe  Tayna, janë pothuajse të parat të cilat kanë publikuar fotot e tyre ku shfaqen të maskuara.

Tayna është maskuar si një flutur dhe Zaimina shfaqet e veshur frikshëm me të zeza. Gjithashtu vërehet edhe zbukurimet e firkshme në shtëpinë e saj./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga