LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Gjendja e Semit është kritike”/ Sheila bën deklaratën e fortë: E kam parë të ...

31 Tetor 2021, 12:45, Lifestyle CNA
“Gjendja e Semit është kritike”/ Sheila bën

Pas daljes nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, ?Big Brother Vip?, Sheila Haxhirja, ka folur për herë të parë për marrëdhëniet me banorët e tjerë.

Sheila Haxhirja pas daljes nga Big Brother Vip?, ka folur për marëdhënien me banorët e tjerë, ndërsa tha se Monika e ka zhgëjyer së tepërmi.

?Më ka zhgënjyer Mona, sepse jam përpjekur që të jap suportin moral për të gjithë banorët, të them tani që si tha ky për mua e si nuk tha, fundja është një lojë secili ka pasur strategjinë e vet, ashtu si unë zgjodha të isha Sheila dhe nuk zgjodha asnjë lloj strategjia, ndoshta kjo më ka penalizuar?.

Sheila flet edhe për gjendjen që Semi ndodhet, ndërsa foli edhe për Granitin.

Gjendja e saj është kritike, kam hyrë vet në dhomën e rrëfimit dhe e kam parë që ka marrë ato kura. Nuk e besoj,sepse besoj atë që ka thënë Semi që nuk është në preferencat e mia Graniti. Tani ngacmime edhe do kemi. Më vjen keq që nga situatat që janë krijuar kanë përfituar persona të tjerë. Nga zënka ime me Palomën përfitoi Graniti, lindi një gjë nga hiçi, agravoi situata dhe më i fituari doli Graniti sepse justifikoi veten?, tha Sheila./CNA.al

Lajmet e fundit nga