LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Përlotet Betarix Ramosaj/ Çfarë e preku kaq shumë këngëtaren

31 Tetor 2021, 18:35, Lifestyle CNA
Përlotet Betarix Ramosaj/ Çfarë e preku kaq shumë

Këngëtarja Beatrix Ramosaj është një nga këngëtaret, e cila së fundi është bërë pjesë e shtëpisë së Big Brother Vip.

Trixa ka rrëfyer një ditë më parë historinë e trishtë të ndarjes nga jeta të babait të saj, me të cilën ka përlotur të gjithë banorët.

Sot ajo është prekur dhe është përlotur sërish teksa ka dëgjuar këngën e të vëlllait Alban Ramosaj.

Papritur ajo ka shpërthyer në lot dhe shprehet se i mungon shumë zëri i tij pasi nuk e kishte dëgjuar prej ditësh, pasi ndodhet në Big Brother Vip./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga