LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Publikohet traileri i filmit “Lugina e Djallit”/ Filmi i parë horror në Shqipëri

1 Nëntor 2021, 16:11, Lifestyle CNA
Publikohet traileri i filmit “Lugina e Djallit”/ Filmi i parë

Ditën e djeshme është publikuar trajleri i filmit ?Lugina e Djallit?, filmi i parë horror në Shqipëri.

Lajmi është bërë i ditur nga aktori dhe producenti i njohur shqiptar Ergys Keta me anë të një postimi në profilin e tij në Instagram. Ai shkruan se pas një punë të gjatë më në fund së shpejti më të gjitha kinematë shqiptare do të jepet filmi i zhanerit horror.

?Sapo doliii nga furra traileri i filmit @lugina.e.djalit mbas nje pune te palodhur te stafit dhe e mbyllur ne kohe rekord xhirimet nuk kam cfar te them tjeter pervec qe shpresoj tju pelqeje sado pak traileri me i vecant qe keni pare ndonjeher ktu në vendin tone!! Falenderoj shume @edi_gjerani per punen e palodhur ?

@onemore.al cunat qe nuk reshtin kurr se punuari. E te gjithe stafin e aktoret figurantet qe kane marr pjese ne kte projekt gjigand.. shpresoj te na mbeshtetni sado pak?, ka shkruar Ergysi në postimin e tij në Instagram./CNA.al

 

 

 

A post shared by ERGYS KETA (@ergys_keta)

Lajmet e fundit nga