LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Dua ta takoj”/ Graniti tregon se e ka marrë malli për të dashurën jashtë shtëpisë

1 Nëntor 2021, 15:50, Lifestyle CNA
“Dua ta takoj”/ Graniti tregon se e ka marrë malli për

Jo vetëm Graniti por edhe motra e tij e kanë treguar se ai ka një lidhje jashtë shtëpisë së ?Big Brother? dhe si duket ish futbollistin e ka marrë malli për të.

Gjatë një bisede ai ka treguar se nuk mund t?i kërkojë produksionit që e dashura e tij të vijë në shtëpi sepse familja e saj nuk është në dijeni të lidhjes së tyre. Ndër të tjera ai ka rrëfyer se para hyrjes së tij në emision marrëdhënia e tyre ka qenë disi në krizë.

Mbrëmjen e djeshme Graniti ka shfaqur një dëshirë. Ai ka thënë se ka shumë dëshirë të takojë të dashurën e tij.

?Gjë e bukur do ishte me e pas taku?,- është shprehur Graniti./CNA.al

Lajmet e fundit nga