LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Një lepurushe seksi”/ Oriola Marashi nuk lë vend për komente me maskimin e saj për Halloween

31 Tetor 2021, 20:36, Lifestyle CNA
“Një lepurushe seksi”/ Oriola Marashi nuk lë vend për

Oriola Marashi është një nga modelet më seksi shqiptare. Bukuroshja është shumë aktive në rrjetet sociale me fotot e saj provokuese.

Së fundi ajo ka ndarë me të gjithë ndjekësit mënyrën se si është maskuar për festën e Halloween.

Modelja është shfaqur më seksi se kurrë e maskuar si një lepurushe e zezë.

?Gëzuar Halloween-in lepurusha?, shkruan Marashi krahas fotove seksi. Përveç Oriolës ka patur dhe personazhe të tjerë të shoëbizzit shqiptar që janë maskuar.

Tayna, Zaimina Vasjari, Anxhela Peristeri e shumë të tjerë./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga