LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Ajo është heroina ime”/ Semi flet për sakrificat e nënës së saj: Ka bërë lloj-lloj punësh

1 Nëntor 2021, 12:18, Lifestyle CNA
“Ajo është heroina ime”/ Semi flet për sakrificat e

Banorët e ?Big Brother VIP?, vazhdojnë të tregojnë detaje, nga jeta e tyre private.

Së fundi, ka qenë Semi e cila ka treguar sakrificat që i janë dashur të bëjë nëna e saj për të përballuar gjithë vështirësitë dhe pamundësitë financiare.

?Ka punuar punë të ndryshme vetëm që mos të na mungonte gjë. Lloj lloj punësh ka bërë, por nuk dua të flas për këtë?,- tha ajo.

Këngëtarja gjithashtu shtoi: ?Ajo është heroina ime. Nuk kam fjalë për gjithë sakrificat që ka bërë për ne?.

Lajmet e fundit nga