LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Bota me të cilën u përballa ishte e frikshme, monstruoze”/ Paloma rrëfen përjetimet pasi doli nga “Big Brother Vip”

1 Nëntor 2021, 16:24, Lifestyle CNA
“Bota me të cilën u përballa ishte e frikshme,

Gazetarja Paloma ka qenë e eleminuara e radhës gjatë spektaklit të kaluar të ?Big Brother Vip?.

Pasi ka dalë ajo është përballur me lumin  e komenteve ndaj saj qofshin pozitive apo negative. Në lidhje me këto përjetime ajo ka folur ditën e sotme në e misionin ?Ftesë në 5?. Mbi të gjitha ajo ka folur rreth lajmeve të përhapura për bashkëshortin e saj, pas deklaratës së Palomës se ai e kishte dhunuar fizikisht.

“Pasi dola u përballa me diçka që nuk e prisja. Titujt ishintë tëmerrshme. Sidom për Adrin. Ishte parë si një baba monstër. Bota me të cilën u përballa ishte e frikshme. Mesazhin që unë doja të jëpja ishtë transformuar dhe keqpërdorur. Më vjen shumë keq për Andrin. E kam dëmtuar shumë. Pse duhet të degjenerojmë materialet. Pse mos bëhemi bashkë kur japim këto mesazhe por i keqpërdorim“, është shprehur Paloma./CNA.al

Lajmet e fundit nga