LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

"Bashkëshorti im është i përkryer"/ Paloma i kthen përgjigje komenteve negative

1 Nëntor 2021, 16:36, Lifestyle CNA
"Bashkëshorti im është i përkryer"/ Paloma i kthen

Pas daljes së nga emisioni më i shikuar dhe i përfolur i momentit ?Big Brother Vip? gazetarja Paloma është përballur me të gjitha komentet negative që i janë adresuar bashkëshortit të saj pas ajo deklaroi se ishtë dhunuar fizikisht prej tij. Në lidhje ,me këto komente ajo është shprehur në emisionin ?Ftesë në 5? se nuk janë të vërteta sepse Andrei është një baba dhe bashkëshort i përkryer.

?E kam lënduar sepse tani është kulmi i kreataivitetit të tij. Ka bërë prodhime muzikore për shumë artistë në Shqipëri dhe Kosovë. Madje ka krijuar edhe targetin e tij. Është një baba motivues shumë i përkushtuar. Mund të ketë shumë si Andrei. Ne duhet të zgjedhim t?i ndihmojmë?, është shprehur Paloma gjatë intervistës./CNA.al

Lajmet e fundit nga