LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Sherri i tyre bëri xhiron e rrjetit/ Stresi habit me deklaratën për Einxhel pas hyrjes në “Big Brother Vip”

1 Nëntor 2021, 17:42, Lifestyle CNA
Sherri i tyre bëri xhiron e rrjetit/ Stresi habit me deklaratën

Rreth një vit më parë sherri mes reperit të njohur Stresi dhe moderatores Einxhel Shkira bëri bujë të madhe në media. Gjithçka nisi nga Einxhel e cila ishte kundër shkatrimit për shkak të protestave, ndërkohë Stresi, i cili ishte shumë i përfshirë në protestat për vrasjen e Klodian Rashës nga polici, i është vënë kundër. Madje sheri mes tyre degradoi në ofendime publike.

Stresi është pyetur për pjesëmarrjen e moderatores në emisionin ?Big Brother Vip? dhe ka habitur me deklaratën e tij.

?Më duket konkurente e fortë?, është shprehur Stresi./CNA.al

Lajmet e fundit nga