Fifi nervozohet me Granitin/ I bën skena xhelozie në sy të banorëve

1 Nëntor 2021, 18:25, Lifestyle CNA
Fifi nervozohet me Granitin/ I bën skena xhelozie në sy të

Marrëdhënia mes Fifit dhe Granitit, së bashku me uljet dhe ngritjet e saj vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes.

I gjithë publiku krijoi idenë se mes tyre po lindte një histori dashurie por më vonë Graniti i tha shumë hapur Fifit se nuk e sheh dot më shumë se shoqe.

Këtë dekaratë të Granitit Fifi e përjetoi shumë keq por serish nuk është shkëputur prej tij.

Herë pas here ajo shfaq xhelozi të hapur ndaj Granitit. Edhe ditën e sotme ajo i ka bëtrë një skenë xhelozie ish futbollistit.

Madje në një moment ajo shprehet: ?me shokët nuk puthem”.

Ndiqni videon e mëposhtme./CNA.al

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga