“Unë jam bosi këtu”/ Arjan Konomi ironizon Tolen: Kur skllevërit rebelohen…

1 Nëntor 2021, 17:46, Lifestyle CNA
“Unë jam bosi këtu”/ Arjan Konomi ironizon Tolen: Kur

Mbrëmjen e sotme të emisionit ?Pëputhen? Arjan Konomi kujtoi Tolen.

Si fillim ai u shpreh se i vinte keq që Tola nuk ishte më pjesë e emisionit dhe më tej u ndal në shprehja e Toles disa ditë më parë ?unë jam bosi këtu? duke bërë disi edhe ironi me këtë shprehje.

“Sot nisim programin pa prezencën e Toles. Dua të them që më vjen keq që nuk është më pjesë e emisionit por nga ana tjetër më vjen për të qeshur kur kujtoj shprehjen e saj ?unë jam bosi këtu?, ja pra që ndodh që edhe skllevërit të rebelohen dhe ja çfarë ndodh?, është shprehur Arjani./CNA.al

Lajmet e fundit nga