Graniti vazhdon të bëjë xheloze Fifin/ “Mendoj se Einxhel…”

2 Nëntor 2021, 08:11, Lifestyle CNA
Graniti vazhdon të bëjë xheloze Fifin/ “Mendoj se

Graniti dhe Fifi momentalisht janë dyshja më e përfolur.

Publiku krijoi idenë se mes tyre do të krijohej një lidhje dashurie por Graniti para disa ditësh u shpreh se Fifin nuk e sheh dot më shumë se shoqe. Madje ai ka deklaruar se e pret e dashura jashtë shtëpisë.

Gjithësesi dyshja duket se nuk ndahen nga njëri-tjetri.

Shpesh herë këmi parë edhe skena xhelozie nga Fifi.

Së fundmi Graniti ka nusur me Fifin një bisedë për Einxhel dhe duket se qëllimi ka qenë të bëjë xheloze Fifin.

Në një moment dëgjohet Graniti teksa thotë: “Einxhel po injoron shoqërinë time”./CAN.al

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga