Përflitet se është ndarë nga bashkëshorti/ Lindita Halimi i jep fund thashethemeve

2 Nëntor 2021, 07:20, Lifestyle CNA
Përflitet se është ndarë nga bashkëshorti/ Lindita

Këngëtarja me origjinë shqiptare Lindita Halimi prej kohësh tashmë jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Ajo është e martuar me një shtetas amerikan Davon, me emrin artistik BIG D, dhe së bashku kanë një vajzë.

Është përfolur shpesh herë për një krizë mes çiftit, madje edhe fakti se çifti ishte ndarë. Kjo për shkak të mungesës së fotove së bashku.

Kujtojmë gjithshtu se pak kohë më parë Lindita u pyet për këtë edhe nga një ndjekës gjatë një bisede viruale por e injoroi si pyetje.

Gjithësesi së fundmi ajo ju ka dhënë fund të gjitha këtyre aludimeve.

Kengetarja ka publikuar një fotografi të Davon duke i shprehur publikisht dashurinë.

?Gjithçka e imja, përgjithmon?, ka shkruar Linda krahas fotos./CNA.al

Lajmet e fundit nga