Qeni i saj brenda në shtëpi por Beatrix nuk mund të reagojë/ Ndjekësit shpërthejnë me komente: Nuk është e drejtë

1 Nëntor 2021, 19:42, Lifestyle CNA
Qeni i saj brenda në shtëpi por Beatrix nuk mund të reagojë/

Prova e radhës e vendosur nga produksioni i ?Big Brother Vip? është që banorët, pavarësisht se kush hyn në shtëpi nuk duhet të reagojnë.

Së fundmi kanë futur qenin e Beatriksës në shtëpi.

Ajo është gëzuar shumë për praninë e tij por njëkohësisht ka shpërthyer në lot sepse nuk ka mundësi ta prekë apo marrë në krahë.

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Kjo ka nxitur reagimin e komentuesëve sipas të cilëve kjo nuk është e drejtë.

?Oooo sa e dhimbshmeeeee ai kërkon përkëdhelje dhe ajo s?mundet?

“Ozot Sa bukur perqafoje moj se sdo rrini pa ngrën fare”

“Gjyna qeni, kjo ishte nje lojë e padrejtë”

Kjo eshte e padrejtë,për qenushin ai nuk i di rregullat ka nevojë për përkedhelje”

Janë disa prej komenteve./CNA.al

Lajmet e fundit nga