LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Akuzohet se dhunoi fizikisht producentin/ Çfarë pritet të ndodhë me Feron

2 Nëntor 2021, 07:53, Lifestyle CNA

Reperi gjithashtu është përfolur shpesh për problemet e tij si sherret apo problemet me policinë. Së fundmi, ai ka pranuar fajësinë për armëmbajtje pa leje. Reperi u paraqit në Gjykatën Themelore në Prishtinë dhe pranoi fajësinë për veprën penale ?Mbajtja në pronësi, kontroll ose posedim të paautorizuar të armëve?.

Mësohet se Fero është liruar përkohësisht, por gjyqi i tij do të vazhdoj ende dhe nuk dihet nëse reperi do të hyjë edhe në burg .

Në lidhje më këtë incident ka reaguar edhe Fero i cili u shpreh se ka të qershorit të vitit të kaluar ku dy palët janë pajtuar që të këmbejnë ?beat?-at?, ai si dhuruesi dhe Fero në atë të dhuratë-marrësit.

?Kur nuk iu ka njohur as mëhalla e juaj, kur nuk iu ka njohur askush kur iu kam ndihmuar me arrit e që të vijnë artistë tek ju se ju kanë parë që keni me punuar, edhe me qenë mosmirënjohës. Edhe shumë letra të tjera. Ju jeni shumë borxh, edhe një kontratë tjetër. Ju jeni në borxh te unë?, është shprehur Fero.

Kujtojmw se së fundmi ai ka lançuar edhe projektin e fundit “Bella” me imazh bashkëshorten e tij modelen simpatike Arbenita me të cilën ka edhe një vajzë./CNA.al

Lajmet e fundit nga