LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Do martohesh sërish?/ Monika i përgjigjet banorëve të “Big Brother Vip”

2 Nëntor 2021, 07:32, Lifestyle CNA

Aktorja Monika gjatë pjesëmarrjes së saj në shtëpinë e ?Big Brother Vip? ka treguar fragmente të jetës së saj dhe disa prej momenteve më të rendësishme.

Ndër të tjera ajo ka përmendur faktin që gjithmonë ka qenë shumë rebele ndaj prindërve, kur ka luajtur si aktore në filmin  e parë, martesën, ardhjen në jetë të vajzës së saj si edhe divorcin.

Gjatë një bisede, banorët, bazuar në të gjithë historinë e Monikës e kanë pyetur nëse ajo mendon të martohet sërish.

Kësaj pyetje Monika nuk i është përgjigjur drejtpërdrejt por me një pyetje tjetër retorike duke lënë të nënkuptuar se jo, nuk e mendon të ri-martohet.

?Mendon ti se mund të martohem sërish??, është përgjigjur aktorja./CNA.al

Lajmet e fundit nga