LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

U përjashtua nga emisioni/ Edi i “Përputhen” merr një vendim

2 Nëntor 2021, 09:56, Lifestyle CNA
U përjashtua nga emisioni/ Edi i “Përputhen” merr një

Kujtojmë se pak ditë më parë dy konkurentët Edi dhe Ada janë përjashtuar nga emisioni ?Përputhen? sepse shkelën rregullin kryesor të programit dhe u takuan jashtë.

Asnjëri prej tyre nuk ka dashur të japë një shpjegim në lidhje me këtë situatë dhe automatikisht janë të përjashtuar nga emisioni.

Pasi ka dalë nga emisioni Edi ka marrë një vendim të papritur. Me anën e një postimi ai ka njoftuar se do të largohet nga Shqipëria dhe të zhvendoset në Zvicër, atje ku ka dhe familjen për të cilën shprehet se e ka marrë malli. Ai tregon se do të nisë edhe karrierën si boksier.

?Të nderuar miq, shok, familje, njerëz.

Faza 1 e jetes teme kaloj edhe po du me mbaru me kaq. Faza dy është karriera ime profesioniste si boksier kështu që mora vendimin me ik prap për Zvicër dhe me vazhdu jetën si pro-boksier.

Siç e dini të gjithë, mua më ka lindur vëllai, dhurata ime prej Zotit, bashkë me familjen time. Me kohë kam kuptuar se pa familje nuk më shkon jeta. Mungesën e kisha 100% për familjen?, ka shkruar Edi në një postim./CNA.al

Lajmet e fundit nga