LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kim Kardashian sërish në qendër të vëmëndjes/ Ekspozon format trupore "bomastike" duke reklamuar “SKIMS”

2 Nëntor 2021, 09:33, Lifestyle CNA

Klani Kardashian në çdo moment vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes. Së fundmi Kim ka postuar disa foto në faqen e saj të instagramit duke reklamuar markën e saj?SKIMS?

Ylli televiziv nuk ka nguruar të nxjerrë në pah format trupore bombastike .

Ndër të tjera ajo ka postuar edhe një video ku shprehet: ?Përshëndetje të gjithëve, unë do t?ju tregoj pak nga dollapi im dhe sa i fiksuar jam pas pjesëve të mia të preferuara Skims?.

Kim në fakt kohët e fundit është përfolur shpesh edhe për faktin që është parë dorë më dorë në shoqërinë e komedianit, Pete Davidson, 27 vjeç.

Por, pavarësisht spekulimeve, një burim i afërt me dyshen tha se ata janë vetëm miq dhe kanë rreth të përbashkët të miqve e cila edhe është arsyeja që ata shihen shpesh së bashku./CNA.al

Lajmet e fundit nga