LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Jam shkatërruar mendërisht”/ Këngëtarja me famë botërore tërhiqet nga muzika

2 Nëntor 2021, 10:16, Lifestyle CNA

Aludohet se këngëtarja e njohur , Cheryl Cole do të shkëputet përfundmitsh nga muzika. Shkak është bërë vdekja e shoqes së saj Sarah Harding, e cila ishte anëtare e grupit ?Girls Aloud?.

Në lidhje me këtë tragjedi ajo është shprehur: ?Më ka bërë shumë keq, ndihem e shkatërruar mendërisht?.

Shoqja e saj ndërroi jetë në shtator në moshën 39-vjeçare pas një beteje të gjatë me kancerin dhe që prej asokohe, Cole nuk ka pranuar të bëjë asnjë performancë publike.

Një burim i afërt më këngëtaren foli për revistën Closer dhe është shprehur: Nuk është në gjendje mendore për të performuar, kështu që ajo po bën një pushim të vogël për t?i dhënë përparësi mirëqenies së saj?.

Pas kësaj deklarate mendohet se ajo po e rimendon rithimin, por e ka të vështirë për momentin./CNA.al

Lajmet e fundit nga