LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Në super formë/ Ky është sekreti i Beatrix

2 Nëntor 2021, 13:48, Lifestyle CNA
Në super formë/ Ky është sekreti i Beatrix

Këngëtarja Beatriks është një nga vajzat më seksi të showbiz-it shqiptar. Ajo shihet gjithmonë në super formë dhe e kuruar deri në detaj.

Për fizikun e saj  ka një sekret.

Beatrix duket se është shumë strikte kur vjen puna në ushtrimet fizike. Të njejtën gjë po tregon edhe gjatë qëndrimit të saj në shtëpinë e ?Big Brother?.

Këngëtarja ka vendosur që mëngjesin e saj ta filloj duke bërë aktivitet dhe ushtrime fizike dhe duke i lënë pjesën më të madhe të banorëve në gjumë.

Gjithashtu ajo e ka praktikuar këtë gjë edhe ditën e djeshme me Fifin duke i treguar asaj se sa shumë rëndësi ka për të që ta filloj ditën me sa më shumë produktivitet.

Në të njëjtën kohë Beatrix po jep edhe një mesazh të mirë për të gjithë ndjekësit e emisionit lidhur me rëndësinë e aktivitetit fizik./CNA.al

Lajmet e fundit nga