Shelia flet me emra/ Tregon se nga cili banor është zhgënjyer dhe kë sheh si më të fortin

2 Nëntor 2021, 12:28, Lifestyle CNA
Shelia flet me emra/ Tregon se nga cili banor është zhgënjyer dhe

E ftuar në emisionin ?Shqipëria Live? ish banorja e ?Big Brother Vip? ka folur për ksperiencën e saj në shtëpi.

Ajo ka treguar se nuk priste të dilte kaq shpejt dhe kishte menduar se para saj do të dilte Graniti.

“Prisja që të dilte Graniti para meje. Mes meje, Semit dhe Beniadës, prisja të dilte Semi. E mendova sepse e kam parë që në fillim se ka pasur prioritet se njihej me Donaldin. Semin e kam parë ndryshe vec dhe ndryshe me Donaldin. Dhe gjendjen shëndetësore e kam parë të ngarkuar dhe publiku do mendonte që të dalë që të kishte qetësi.

Ndër të tjera ajo ka treguar edhe emrin e konkurentit që e ka zhgënjyer më së shumti.

“Më zhgënjeu Monika kur më prek në mjekër dhe më thotë ?me mua ke gabuar sepse kur bëmë një diskutim përpara, ta sqarova situatën e lojës dhe të kam folur hapur si të kisha vajzën time?. Aty u preka dhe reflektova. Kur doli nga dhoma e dënimit, ka kaluar 2 ditëshin më të keq. Kur të gjithë e kanë sulmuar, i kam qëndruar afër. Momenti kur dola jashtë, prap ia dhashë vlerësimin si konkurrente të fortë. Kur pashë cfarë ka thënë ?budallaqja?, ?kokërrodhja? apo komente të shëmtuara për mua, më kanë zhgënjyer”.

Sa i përket fitores, Sheila u shpreh: ?Për ta fituar Donaldi. Nëse nuk shkojnë mirë këto muaj për të, ose Arjola, ose Kledi?, tha Sheila./CNA.al

Lajmet e fundit nga