LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Më vinte nga pas”/ Beniada tregon si e ngacmonte futbollisti: Ishte i martuar

2 Nëntor 2021, 11:55, Lifestyle CNA
“Më vinte nga pas”/ Beniada tregon si e ngacmonte futbollisti:

Beniada ka bërë një bisedë me Kledin ku ka zbuluar se është ngacmuar një futbollist i cili ishte i martuar dhe me fëmijë. Mbi të gjitha ajo u shpreh se gjithashtu njihte edhe bashkëshorten e tij.

?Nuk e di moshën. Mbase edhe 40, jam unë që nuk e kuptoj moshën. Unë e mbaj mend kur ishte i ri, tani është mbush pak. Por edhe tani mirë është, e mban mirë moshën e vet. Është figurant. Por unë prapë si kam pas qejf futbollistët. Atij gjithë gocat i shkonin pas, mundoheshin t?i afroheshin me një arsye. Ai fliste më shumë me shoqen time,ata ishin moshatar, pastaj donte të me fliste dhe mua,por un i përgjigjesha shumë shkurt. Unë e shikoja që ai nuk po mi ndante sytë. E njihja shumë mirë dhe gruan e tij edhe kam pasur gjithmonë respekt për të dhe nuk e kuptoja se si ai kishte nevojë te shkonte ne darkë me dikë tjetër. I martuar me një grua të mrekullueshme dhe me fëmijë. Më pas më gjeti dhe ?Instagram-in?– rrëfeu Beniada./CNA.al

Lajmet e fundit nga