“Vip-i” që u bë i njohur nga lidhja me Noçen/ Olsi sërisht pjesë e “Big Brother”?

2 Nëntor 2021, 11:18, Lifestyle CNA
“Vip-i” që u bë i njohur nga lidhja me Noçen/ Olsi

Pritet që shumë shpejt shtëpisë më të famshme të momentit “Big Brother Vip” ti bashkohet Olsi. Kujtojmë se Olsi jo vetëm që ishte pjesë por ishte edhe një prej konkurentëve me të përfolur gjatë ?Big Brother 1?.

Olsi tashmë konsiderohet ?Vip? sepse shpesh herë ka qenë në qendër të vëmendjes. Kulmi ishte lidhja me Noçen dhe braktisja nga e dashura e asokohe Lusi, live në  emisionin televiziv. Kjo situatë bëri bujë të madhe në rrjet.

Këtë herë pritet që Olsi të jetë pjese e shtëpisë por mes Vip-ave./CNA.al

Lajmet e fundit nga