LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

FOTOT- Me poza seksi nga vaska/ Modelja që po “çmend” ndjekësit e saj

2 Nëntor 2021, 11:32, Lifestyle CNA

Amanda Lisele është një modele dhe trajnere fitnesi. Ajo është edhe nëna e një vajze.

Gjithashtu modelja njihet për fotot shumë provokuese që poston në rrjetet sociale ku numëron me miliona ndjekës.

Së fundmi ajo ka pozuar me një kostum shumë provokues rrjetë në ngjyrë të zezë që i thekson më së miri format trupore. Fotot janë pëlqyer dhe komentuar pafund nga ndjekësit e saj.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

Lajmet e fundit nga