LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fifi ‘kërcënon’ Granitin/ Çfarë po ndodh mes dyshes?

2 Nëntor 2021, 15:15, Lifestyle CNA
Fifi ‘kërcënon’ Granitin/ Çfarë po ndodh mes

Fifi Raçi dhe Granit Cana janë dy prej konkurrentëve më shumë të përfolur brenda shtëpisë së Big Brother për shkak të raportit që kanë me njëri-tjetrin.

Fifi, Monika, Iliri dhe Arjola kanë vendosur t?iu bëjnë një rreng banorëve të shtëpisë, duke iu fshehur kafen dhe makineritë e kafes.

Ndërkohë Fifi ka vënë në dijeni Granitin në lidhje me rrengu. Ky i fundit mëngjesin e sotëm e ka pyetur si po e shtyn mëngjesin pa kafe.

Në këtë moment Fifi i bën me shenjë duke i thënë që mos të tregojë për rrengun.

?Ta këpus kokën si të gjelit?, e ?kërcënon? Fifi Granitin./ CNA.al

Lajmet e fundit nga