LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Nuk pastrojnë rrëmujën e tyre”/ Einxhel dhe Beniada të zemëruara me djemtë për punët e shtëpisë

2 Nëntor 2021, 17:20, Lifestyle CNA
“Nuk pastrojnë rrëmujën e tyre”/ Einxhel dhe Beniada

Einxhel Shkira dhe Beniada Jakic kanë diskutuar në lidhje me organizimin e punëve të shtëpisë.

Teksa bisedojnë me njëra tjtertën ato shprehen se përveç, Ilrit dhe Kledit, asnjë në shtëpi nuk e pastron rrëmujën e tij.

Duket se vajzat i bezdis kjo gjë dhe kërkojnë që të gjithë të jenë aktiv dhe të pastrojnë  në shtëpi.

Sipas tyre nuk është e drejtë që disa prej banorëve nuk angazhohen aspak dhe disa të tjerë qëndrojnë vetëm duke bërë punët e shtëpisë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga