LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vijojnë lojërat në Big Brother/ Monika i bën të papriturën një prej banorëve të shtëpisë

2 Nëntor 2021, 16:11, Lifestyle CNA
Vijojnë lojërat në Big Brother/ Monika i bën të

Gjatë këtyre ditëve në shtëpinë e Big Brother ka patur shumë lojëra të përgatitura nga banorët.

Donaldi ka përgatitur disa skena për pjesën tjetër të banorëve, duke i trembur atë dhe duke krijuar situate për të qeshur. Edhe Fifi nga ana tjetër për tu ?hakmarrë? hodhi miell në shtratin e tij dhe të Sabianit.

Ndërsa sot Monika i ka bërë të papriturën një prej banorëve të shtëpisë, Granitit. Teksa ai po flinte, ajo e lag me ujë duke e zgjuar nga gjumi. Kujtojmë se kjo javë ka qenë shumë e qetë për banorët, të cilët më së shumti kanë kënduar dhe kanë kërcyer .

Sot në mbrëmje një tjetër banorë do të lërë përfundimisht shtëpinë e Big Brother./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga