LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ka një koleksion me makina/ Habit reperja e famshme në botë: Nuk kam patentë

2 Nëntor 2021, 16:31, Lifestyle CNA
Ka një koleksion me makina/ Habit reperja e famshme në botë: Nuk

Reperja e famshme, Cardi B ka një koleksion me makina. Në garazhin e saj ka një Lamborghini Urus, një Mercedes G Wagon dhe një McLaren.

Cardi B ka një pasuri rreth 40 milionë dollarë, dhe zotëron një Chevrolet Suburban, një Bentley Bentayga dhe një Rolls Royce Cullinan.

Në një intervistë reperja tha se ishte një shofere e keqe ndaj dhe nuk e mori kurrë patentën.

Ajo gjithashtu ka zbuluar se arsyeja pse ka kaq shumë makina është për të bërë foto. Motorët më të shpejtë në garazhin e saj janë Lamborghini i Cardi.

Ajo zotëron një Urus blu, me vlerë rreth 160,000 £, i cili mund të arrijë shpejtësi deri në 190 mph.Por Aventador i saj, i quajtur sipas një demi luftarak spanjoll, mund të arrijë më shumë se 218 mph.

Cardi dhe bashkëshorti Offset blenë Aventadors të ngjashëm pas lindjes së vajzës Kulture./ CNA.al

Lajmet e fundit nga