LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTOT-Gjysmë e zhveshur/ Trejsi Sejdini nxeh rrjetin me pozat seksi

2 Nëntor 2021, 17:55, Lifestyle CNA
FOTOT-Gjysmë e zhveshur/ Trejsi Sejdini nxeh rrjetin me pozat seksi

Ish miss Universe Albania 2018, Trejsi Sejdini është një nga modelet më seksi të Instagramit.

Bukuroshja ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale, ku ndan dhe pozat provokuese.

Së fundi ajo ka treguar format e saj bombastike, teksa shfaqet e veshur me një fustan të ngushtë pas trupit.

Por nuk mungojnë as fotot provokuese apo topless nga Trejsi Sejdini.

Në njërën prej fotove ajo shfaqet gjysmë e zhveshur, duke mbuluar vetëm pjesën e gjoksit me duar, në të cilën ka patur shumë komente komplimentuese ndaj modeles./ CNA.al

Lajmet e fundit nga