LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Lori Hoxha zbulon detajin/ Nuk është Olsi, sonte në Big Brother Vip do të hyjë një djalë simpatik

2 Nëntor 2021, 19:42, Lifestyle CNA
Lori Hoxha zbulon detajin/ Nuk është Olsi, sonte në Big Brother

Trashëgimtarja e Top Channel dhe producentja e Big Brother Vip, Lori Hoxha ka zbuluar surprizën e mbrëmjes së sotme.

Së bashku me moderatoren Arbana Osmani, Hoxha ka zbuluar se sonte pjesë e Big Brother Vip do të bëhet një djalë shumë simpatik.

Pati aludime të shumta në media, që konkurrenti i ri që do të hynte do të ishte Olsi Big Brother 1, por trashëgimtarja ka hedhur poshtë këtë duke thënë se djalit që do të hyjë sonte në Big Brother i fillon emri me I.

Gjithashtu ajo ka treguar e së bashku me djalin e ri do të futet dhe ajo në shtëpinë e Big Brother./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga