LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Hyrja e re në Big Brother Vip/ Njihuni me aktorin që do të "trazojë" ujërat brenda shtëpisë

2 Nëntor 2021, 21:42, Lifestyle CNA
Hyrja e re në Big Brother Vip/ Njihuni me aktorin që do të

Në shtëpinë e Big Brother Vip ka hyrë një tjetër perosnazh vip. Ai është aktori Igli Zarka. Moderatorja Arbana Osmani tha se hyrja e Iglit do të trazojë shumë ujërat në shtëpi.

Zarka në hyrjen e tij u shpreh se nuk do të ketë miqësi brenda në shtëpinë e Big Brother. Zarka është pedagog dhe aktor. Së fundmi ai ishte pjesë e kastit të serialit ?Nina?.

Përsa i përket teatrit, Zarka është i njohur për shfaqjen e bujshme ?Equus?./ CNA.al

Lajmet e fundit nga