LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Raporti Fifi-Granit-Semi/ “E kam xhan, jam xheloze”

2 Nëntor 2021, 21:18, Lifestyle CNA
Raporti Fifi-Granit-Semi/ “E kam xhan, jam xheloze”

Fifi, Graniti dhe Semi janë tre prej banorëve më të komentuar të momentit për shkak të raportit te tyre.

Gjatë ditëve të fundit ka patur shumë skena provokuese nga Semi kundrejt Granitit, ku janë shfaqur të përqafuar, madj nuk kanë munguar as puthjet. Sonte në live shoë, teksa përmendet ky raport dhe shoqëria me Semin dhe Granitin, këngëtarja ka sqaruar se Graniti nuk e tërheq si mashkull, dhe e sheh thjesht si shok.

Nga ana tjetër ky afrimitet me Semin, ka patur dhe skena xhelozie nga Fifi, e cila sonte është shprehur se raporti i saj me Granitin është i qartë. Ata kanë vendosur të mbeten shokë por që ajo është xheloze edhe në shoqëri.

?Granitin e kam shok, e kam hsumë xhan, dhe jam xheloze më shumë në shoqëri se në lidhje?, është shprehur Fifi. / CNA.al

Lajmet e fundit nga