LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Nuk iu gjykojmë ju por lojën”/ Balina Bodinaku mesazh banorëve të Big Brother Vip

2 Nëntor 2021, 20:19, Lifestyle CNA
“Nuk iu gjykojmë ju por lojën”/ Balina Bodinaku mesazh

Opinionistja Balina Bodinaku në fillim të live shoë të Big Brother Vip, ka përcejllë një mesazh tek të gjithë banorët vip. Duke vënë re shqetësimin e tyre për komentet në që bëhen në prime, Balina i ka këshilluar që të marrin atë që iu duhet nga kritikat.

?Kam ndjekur gjatë kohës, kam parë shqetësimin e shumë prej jush. Doja t?iu thoja kur ne flasim, kritikojmë ne nuk po ju gjykojmë ju, por momentin, lojën, askush nuk iu gjykon ju.

Është shumë e rëndësishme t?ia kujtoni vetes këtë. Mos harxhoni energji duke u zemëruar. Merrni sytë tanë dhe përdorini për të kuptuar se si e perceptojmë ne nga jashtë. Përdorni komentet tuaja për të ndryshuar veten tuaj, për të ndryshuar diçka që nuk iu pëlqen?, është shprehur Balina./ CNA.al

Lajmet e fundit nga