LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Të shëmtuar brenda dhe jashtë”/ Reperi reagon ashpër ndaj kritikuesve për peshën

2 Nëntor 2021, 20:42, Lifestyle CNA

Gashi është reperi me origjinë shqiptare i njohur ndërkombëtarisht dhe numëron me dhjetëra hite.

Këngët e tij janë shumë të suksesshme në botë dhe janë pjesë e top listave më të dëgjuara.

Reperi solli pak muaj më parë albumin me titull ?1984? ndërkohë që ka nisur punën për të riun.

Së fundmi, përmes një postimi në rrjete sociale, reperi ka adresuar dhe kritikat për shkak të peshës.

?Për njerëzit që më quajnë të trashë. Unë mund të shkoj gjithmonë në palestër e të humbas pak peshë. Por ju do të jeni gjithmonë të shëmtuar brenda dhe jashtë?, ka shkruar reperi shqiptar./ CNA.al

Lajmet e fundit nga