LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Sherri mes Ilirit dhe Donaldit/ Aktori: Ishte tendecioze

2 Nëntor 2021, 20:30, Lifestyle CNA
Sherri mes Ilirit dhe Donaldit/ Aktori: Ishte tendecioze

Gjatë javës ka patur një debat shumë të fortë mes Ilirit dhe Donaldit, gjatë kohës që po realizohej koreografia si provë e javës.

Sonte në prime-in e Big Brother, Donaldi ka shpjeguar se përplasja ishte tendencioze nga ana e Ilirit.

?Unë nuk bëra gjë tendecioze, po bëja shaka për veten time dhe Semin. Unë dua të fus në gjithë këtë presion të madhe disa nota humori për veten time.

Të gjithë po flisnin, po qeshnin dhe Iliri u kap me mua duke ditur tensionin e një nate më parë.

Mendoj se ishte tendecioze nga ana e Ilirit. Pjesa që më preku më shumë, është që më the je i paedukatë.

Dua t’iu kërkoj falje Arjolës dhe të gjithëve pasi unë përfshihem?, është shprehur Donaldi./ CNA.al

Lajmet e fundit nga